Ubytování v Lovran

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lovran. Najděte si jeden z hotel, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Lovran, kde najdeme města Ičići, Medveja, Veprinac, Mošćenička Draga a Opatija.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Holiday Home Lea StarStar

Foto: Holiday Home Lea
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Lea is situated in Lovran, 2.8 km from Lovran Old Town, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Offering private parking, the holiday home is 2.9 km from Lovran Lungomare Promenade.

Pokoje

Vila s 2 ložnicemi
osob58 - 69 EUR za noc

2. Holiday Home Franjo.1 StarStar

Foto: Holiday Home Franjo.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v Lovranu a zahrnuje zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je jídelní kout, kuchyň a vlastní koupelna.

Pokoje

Chata
osoby28 - 33 EUR za noc

3. Holiday Home Franjo.2 StarStar

Foto: Holiday Home Franjo.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
63 %

Situated 2.3 km from Lovran Old Town in Lovran, Holiday Home Franjo.2 offers accommodation with a kitchen. This property offers access to a terrace. Featuring private parking, this 2-star holiday home also features free WiFi.

Pokoje

Chata
osoby38 - 45 EUR za noc

4. Double Room Lovran 2352a StarStar

Foto: Double Room Lovran 2352a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Double Room Lovran 2352a is located in Lovran, 1 km from Lovran Old Town and 1 km from Lovran Lungomare Promenade. Free WiFi is provided throughout the property and free private parking is available on site.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: